Unit Details

Property ID
293233
Ask Rent
HK$ 369,670 (@HK$ 26)
Price
HK$ 0 (@HK$ )
Mgt Fee
HK$ 92,417 (@HK$ 6.5)
View
Partial Sea View;
Update
2026-05-08
Gross Area
14,218 Sq.ft

No. Of Floor
0
Air-Condition
Ceiling Height
Lift
Passenger lift 0
Carpark
Parking 0

Building Introduction

Other listings in this building

More listings>>
  • Rent:HK$ 369,670 (@HK$ 26)

    83 KING LAM STREET TOWER A

    CHEUNG SHA WAN KING LAM STREET 83

    Level:High | Partial Sea View;

    Area:14,218 Sq.ft

    Ceiling & Raised Flr; |

    View details

Please contact

Tel:

35792323